122,45 DKK/h

Bez znajomości jezyka fizyczna praca w Danii dla par przy sortowaniu odzieży od zaraz Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 01:26

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii od zaraz przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Aarhus. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Pensja: 122,45 DKK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym, polegająca na ręcznym sortowaniu odzieży używanej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozdzielanie ubrań przy stołach lub taśmie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych związanych z płucami , astmą, alergią, uczuleniami skórnymi
  • dobre wzrok
  • zdolność do samodzielnego rozróżniania materiałów
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • energiczność

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym, przyjaźnie nastawionym zespole
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania w cenie ok. 2500 DKK miesięcznie od osoby
  • legalną umowę o pracę z opcją podjęcia stałej pracy
  • wysokie zarobki
  • stałe godziny pracy

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/24/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 585ca4e80a9d496