10,74 € brutto/h

Bez znajomości języka Holandia praca dla par na magazynie obuwia od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2021 01:30

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii na magazynie obuwia. Zatrudnienie w Waalwijk dla par bez znajomości języka i z zapewnionym zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 10,74 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie z obuwiem;
  • praca odbywa się w godzinach od 7.00 do 17.00;
  • zbieranie zamówień, a także ich pakowanie i etykietowanie;
  • układanie kartonów z butami na paletach oraz foliowanie tych palet;
  • wykonywanie innych prac magazynowych, a także logistycznych;
  • dbanie o ład w miejscu pracy.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość pracy również w weekendy oraz w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • pracę w zgrany zespole;
  • zatrudnienie również dla par i grup (wspólne zakwaterowanie);
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • dodatkowo płatne nadgodziny oraz weekendy;
  • przy oddelegowaniu do innych pokrewnych prac stawka nie będzie mniejsza niż 9,85 € brutto na godz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

www.tnsgroup.pl/praca-w-magazynie-z-butami/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-waalwijk/

ID ogłoszenia: 3996123c5f01141d