40 - 60 PLN brutto/h

Bez znajomości języka Holandia praca na produkcji kosmetyków od zaraz w Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 lipca 2021 01:52

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Oss dla pracowników produkcji bez języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 40 – 60 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało ręczne zdejmowanie kosmetyków z taśmy transportującej, a potem wkładanie ich do nowego opakowania;
  • kontrolowanie jakości produktu;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy oraz sprzątanie na podstawie ustalonych zasad higieny.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • umiejętności interpersonalne;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w systemie dwuzmianowym;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dojazd do pracy;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztów dojazdu.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w Oss, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 533 766 775

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-oss/

ID ogłoszenia: 15760fadbd36f42a