do uzgodnienia

Bez znajomości języka Holandia praca 2017 na produkcji pizzy od zaraz w Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Opublikowany: 19 października 2017 03:38

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia od zaraz w Bunschoten na produkcji pizzy oraz foccacci. Ogłoszenie pracy w Holandii 2017 dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego jednakże mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji pizzy

Miasto: Bunschoten, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie przygotowywanie produktów spożywczych – pizzy oraz focacci
  • pracownik zajmować się będzie układaniem ciasta do foremek i nadawaniem masy odpowiedniego kształtu, ponadto obowiązkiem będzie smarowanie sosem i układanie składników

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie, sumienność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • schludny wygląd, brak długich paznokci, tipsów, makijażu, biżuterii
  • zdolność do pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • raz na 4 tygodnie wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość pobierania zaliczek pomiędzy wypłatami
  • bardzo dobre stawki godzinowe
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie
  • dodatek na wakacje 8% oraz urlop 10,39%
  • pracę na 26 do 52 tygodnmi
  • ubezpieczenie
  • raz na zamieszkanie pracownik otrzyma zniżkę w wysokości 50 euro
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • biuro@goodjob.com.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-pizzy-3883228.html

ID ogłoszenia: 87159e63a62480ae