2250 € brutto/mc

Bez znajomości języka na magazynie napojów oferta pracy w Niemczech od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 lutego 2021 00:39
  • Wygasa: 8 dni, 12 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie 2021 w Essen dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zbieranie zamówień;
  • ustawianie zgrzewek napojów na paletach;
  • zajmowanie się transportem wewnętrznym;
  • obsługa wózka paletowego;
  • rozładowywanie dostaw na magazynie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • wysoka sprawność fizyczna, gdyż konieczne jest podnoszenie zgrzewek napojów o wadze do 25 kg;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe – wypłatę zawsze na czas;
  • szkolenie pracownicze;
  • możliwość korzystania z płatnego urlopu;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych, kadrowych i administracyjnych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praca na magazynie z napojami, Essen/02/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-magazynie-z-napojami-bez-znajomosci-jezyka-hurtownia-w-essen/

ID ogłoszenia: 9486033b807280e7