Do uzg.

Bez znajomości języka na magazynie RTV Norwegia praca od zaraz w Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 lipca 2022 00:25

Hurtownia z Bergen szuka od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii 2022. Zatrudnienie na magazynie sprzętu RTV bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zbieranie i pakowanie zamówień;
  • przyjmowanie i rozładowywanie dostaw;
  • współpraca z innymi działami itp.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sumienność;
  • zmotywowanie do pracy;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • norweską umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK od osoby;
  • ubezpieczenie;
  • odprowadzanie podatku do norweskiego urzędu;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 08/2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-rtv-bergen/

ID ogłoszenia: 81462dec9abb351c