2450 - 2850 € brutto/mc

Bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Niemcy praca od zaraz fabryka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 grudnia 2022 00:12

Fabryka z Düsseldorf potrzebuje od zaraz Polaków do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2450 – 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kosmetyków;
  • manualna i powtarzalna praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie, napełnianie opakowań;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie urządzeń.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdyscyplinowanie;
  • sumienne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 400 € na mc od pary w pokoju dwuosobowym albo 250 € na mc za miejsce w pokoju jednoosobowym;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/d5/12/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 102638e28267f955