2250 - 2650 € brutto/mc

Bez znajomości języka na produkcji kosmetyków praca Niemcy od zaraz fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 5 października 2021 01:40

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2250 – 2650 € brutto na mc w zależności od doświadczenia i kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze;
  • zadania będą przydzielane na podstawie osobistych predyspozycji;
  • obsługa urządzeń produkcyjnych;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych zadań na linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty, napełniał opakowania produktem oraz kontrolował ich jakość itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • zdyscyplinowanie;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • energiczność oraz punktualność.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • próbną niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc w pokoju wieloosobowym albo 250 € na mc za pokój jednoosobowy lub 450 € na mc za pokój dla par.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności można wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/h5/10/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 551615b1041a935d