8,90 euro brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca Bremen na magazynie z art. spożywczymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 września 2015 23:13

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech przy zbieraniu zamówień bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w hurtowni spożywczej na magazynie z Bremen dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Bremen

Wynagrodzenie: 8,90 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik przydzielony jest do fizycznych prac w hurtowni spożywczej.
  • Osoba zatrudniona zbiera towar na magazynie, kontroluje jakość i układa na paletach.
  • Konieczne jest odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie towarów przed transportem.

Wymagania:

  • szybkość, zwinność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • posiadanie licencji na wózki widłowe będzie mile widziane
  • wysoka pracowitość
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • odprowadzanie składek i ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu
  • stabilne zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach
  • odpowiednio większe zarobki za prace w godzinach nadliczbowych, nocnych, w soboty i niedziele

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Magazyn, Bremen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-spozywczej-bremen/

ID ogłoszenia: 24055f9469eb4868

5 komentarzy na “Bez znajomości języka Niemcy praca Bremen na magazynie z art. spożywczymi”

  1. magazyn Bremen na 20 września 2015 @ 08:02

    Witam jestem zainteresowana pracą na magazynie. Obecnie przebywam w Niemczech jestem dyspozycyjna mam doświadczenie w pracy na magazynach mój numer 015166345098

  2. Witam jestem zainteresowany pracą w niemczech bardzo pilnie potrzebuje to mój numer
    tel 663396275

  3. Witam jestem pilnie potrzebuje pracy mam uprawnienia na wózki widłowe mój numer 662-122-610

  4. Witam mam 33 lata posiadam doświadczenie pracowałem 4 lata jako magazynier w psb mrówka mój numer 698409851 lub 166725399

  5. "Magazayn, Bremen" na 28 września 2015 @ 17:55

    Witam,

    Jestem chętny do podjęcia pracy na magazynie. Moj numer 792734116 Pozdrawiam Łukasz