9,60 euro brutto/h + zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par przy pakowaniu kosmetyków Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2016 00:51

Centrum dystrybucyjne z Magdeburga zatrudni od zaraz pracowników do pakowania kosmetyków w opakowania ozdobne. Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego na ok. 4 tygodnie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków
Miasto: Magdeburg
Wynagrodzenie: 9,60 euro brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Czas umowy: ok. 4 do 5 tygodni

Zakres zadań:

  • pracownik zajmować się będzie za przygotowanie sobie stanowiska pracy – zebranie odpowiednich kosmetyków oraz dodatków na magazynie a następnie wkładanie ich do opakowań ozdobnych
  • wkładanie zabezpieczeń antykradzieżowych do pudełek
  • zamykanie i foliowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu w parach – może być rodzeństwo, rodzina, para, znajomi
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim autem
  • energiczność, zwinność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w wynajętym przez pracodawcę mieszkaniu 2 pokojowym – 1 pokój na parę i wspólną kuchnią oraz łazienką
  • zatrudnienie na czas określony
  • szkolenie wdrażające
  • dużo godzin pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail należy przesłać z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie zestawów z kosmetykami dla par, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/magdeburg-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 6965835ffd988851