10,62

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie zabawek od zaraz, Gernsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Gernsheim
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.10.2019
  • Długość umowy: 3-6 miesięcy
  • Opublikowany: 10 października 2019 03:14

Od zaraz pilna oferta pracy w Niemczech również dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w rejonie Gernsheim na magazynie z zabawkami przy kompletowaniu, pakowaniu zamówień.

TYLKO TERAZ PRZY TEJ OFERCIE PRACY NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!
Szukasz pracy do świąt Bożego Narodzenia? Dzięki tej ofercie wrócisz do Polski z odłożonymi euro na dzień przed świętami!

Pracownik magazynu z zabawkami – bez j. niemieckiego (Niemcy)
Miejsce pracy: Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem)

Opis Stanowiska:
– Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego
– Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
– Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
– Nie wymagamy znajomości j. niemieckiego!
– Doświadczenie jako Order Picker mile widziane
– Prawo jazdy kat B mile widziane
– Pracowitość, punktualność i niezawodność
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
– Atrakcyjną stawkę 10,62€ brutto/h
– Zakwaterowanie za tylko 55€ / tydzień
– Pewną pracę w znanej firmie
– Pomoc w organizacji wszystkich formalności
– Opiekę koordynatorów na miejscu
– Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 1015d95d2f947a9e

ilość wszystkich wyświetleń: 75, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: jurecka
  • Zarejestrowany od: 28 lipca 2015

Inne przedmioty dodane przez jurecka

Ostatnie przedmioty dodane przez jurecka »