1650-1850 euro brutto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie RTV Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 14:15

Hurtowania sprzętu RTV ze Stuttgartu oferuje możliwość zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka. Praca w Niemczech od zaraz na magazynie przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 1650 euro brutto a z dodatkami do 1850 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • zatrudnienie odbywać się będzie na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem zamówień, ustawianiem towaru na paletach, transportem wewnątrz magazynu i wysyłką
  • kooperacja z kurierami i innymi pracownikami firmy
  • skanowanie produktów

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • punktualność, samodzielność
  • zaangażowanie i wydajność
  • samodyscyplina
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:

  • wysoką pensję
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • możliwość rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • szkolenie z obsługi wózków widłowych
  • pracę w nowoczesnym magazynie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazyn-RTV/04/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-rtv-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2958e4d18498b09