10,84€ brutto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji batonów dla par Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 00:34

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji batonów czekoladowych. Od zaraz zatrudnimy chętnych bez znajomości języka niemieckiego w fabryce z Köln. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,84 euro brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • pomoc we wszelkich pracach produkcyjnych polegających na przygotowywaniu nadzienia, sprawowaniu testów jakościowych, obsłudze maszyn produkcyjnych i pakowaniu gotowego produktu

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy samodzielnej
  • brak nałogów
  • szybkość w przyswajaniu informacji oraz umiejętność sprawnego wdrażania się w zadania
  • aktualne badania do pracy z żywnością wykonane w polskim sanepidzie
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolność do rozwiązywania konfliktów i pracowania w zespole

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach wynajętego mieszkania
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki i liczne szkolenia pracownicze podwyższające kompetencje
  • wsparcie na miejscu we wszelkich kwestiach

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja batonów czekoladowych, Kolonia 01/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-batonow-koln/

ID ogłoszenia: 2585a70b55999bc4

ilość wszystkich wyświetleń: 1070, dzisiaj: 1