1850/mc brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz produkcja napojów Drezno 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2018 00:28

Propozycja zatrudnienia w Dreźnie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się pomocą na produkcji napojów
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie oraz dostarczanie półproduktów, przeprowadzanie kontroli jakości oraz utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn po przejściu szkolenia
  • niektóre osoby będą przydzielone do pakowania

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz na pół roku
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • zdolność do wykonywania pracy samodzielnie ale również zespołowo

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 250 euro miesięcznie, pracodawca zapewnia jednoosobowe pokoje z wspólną łazienką, kuchnią i dostępem do internetu
  • pracę na okres połowy roku
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja napojów izotonicznych – 04.2018, Bremen

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 6985ac668c5e13ba

ilość wszystkich wyświetleń: 554, dzisiaj: 5