1886/mc brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 01:19

Możliwość pracy w Niemczech od zaraz w zakładzie z Düsseldorf. Ogłoszenie aktualne 4 dla osób bez znajomości języka na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek z tworzyw sztucznych

Rozpoczęcie: od zaraz

Wakaty: 4

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1886 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • jest to praca w pełni manualna, polegająca na składaniu zabawek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości
  • pracownik będzie także pakował gotowe produkty oraz wykonywał inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zmotywowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 150 euro miesięcznie od osoby – standard zapewniony przez pracodawcę jest bardzo wysoki a mieszkania są takie tanie ponieważ drugie 150 euro pokrywa pracodawca za pracownika

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-zabawek/06/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5365b16f456f2683

ilość wszystkich wyświetleń: 260, dzisiaj: 2