12,89 €/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Opublikowany: 21 maja 2020 02:14

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie w Ulm dla pakowaczy bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,89 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Pensja: Ulm, Niemcy

Obowiązki:

  • prosta praca przy linii produkcyjnej, polegająca na kontroli jakości i pakowaniu produktu
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej na hali w temperaturze pokojowej

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie
  • dobra sprawność fizyczna
  • zręczność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące próbne
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-samochodowych-ulm/

ID ogłoszenia: 9955ec44363c73a8

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm”

  1. Zainteresowana z chłopakiem praca . Przesłałam CV na e.maial .
    Proszę o kontakt kinia170@amorki.pl