1900 € netto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz pakowanie leków w Lipsku 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 stycznia 2023 00:27

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie 2023 w Lipsku bez znajomości języka przy pakowaniu leków. Zakwaterowanie darmowe zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1900 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca manualna wykonywana przy taśmie;
  • zadaniem będzie pakowanie leków i suplementów diety oraz przeprowadzanie ich kontroli jakości.

Wymagania:

  • sumienność;
  • gotowość do podjęcia prac od zaraz;
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • chęć rozwijania się;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych i urzędowych;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wypłatę na czas.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2023, Lipsk”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lekow-od-zaraz-lipsk-2023/

ID ogłoszenia: 44063d3dd386258f