1450 euro brutto miesięcznie

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz pakowanie portfeli Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hannover
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 03:06

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu artykułów skórzanych dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hannoverze od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz artykułów skórzanych

Zarobki: 1450 euro brutto miesięcznie

Miasto: Hannover

Obowiązki:

  • pakowanie różnego rodzaju artykułów skórzanych – teczek, portfeli, etui, pasków
  • każdą rzecz należy oddzielnie ułożyć w tkaninie zabezpieczającej a następnie do opakowań sygnowanym logiem marki
  • do opakowań trzeba włożyć certyfikat

Wymagania:

  • zdolność do pracy zespołowej ale również samodzielność
  • szybkie tempo pracy
  • zaświadczenie o niekaralności – niezbędne do okazania przed zatrudnieniem
  • brak problemów z kontrolą rzeczy po każdej zmianie
  • zręczność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze na miejscu, przygotowanie do objęcia stanowiska
  • ubezpieczenie
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach 0 nie w delegacji
  • wysokie stawki godzinowe
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia z dokumentami aplikacyjnymi na adres:
ganztagsberuf2016@eclipso.de – w tytule prosimy wpisać: pakowanie02/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-hannover-pakowanie-galanterii-skorzanej/

ID ogłoszenia: 72656ba00caebf87

5 komentarzy na “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz pakowanie portfeli Hannover”

  1. iestem zainteresowana praca 535502540 moge wyiechac zagranica

  2. katarzyna2015 na 12 lutego 2016 @ 19:24

    Witam,

    jestem zainteresowana pańtwa ofertą pracy . Proszę o kontakt na maila katarzynafrackiewicz2015@gmail.com

    Dziękuję i pozdrawiam

  3. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt pod nr.telefonu;782291580 lub adres e-mai: ewapeschke@outlook.com
    Pozdrawiam

  4. izabellamorawska na 15 lutego 2016 @ 19:18

    Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt na adres e-mail: izabellamorawska@onet.pl lub pod numerem : 662262805.
    Oferuje nienaganną i rzetelną pracę.
    Pozdrawiam

  5. Magda1996 na 17 lutego 2016 @ 09:14

    Witam!
    Jestem zainteresowana ,tą ofertą pracy,(pakowanie portfeli)wraz z chłopakiem.Proszę o kontak
    tel. 721670687.lub na E-mail
    monika.rozmus@zswerynia.pl