1800 euro brutto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz produkcja samochodów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 03:45

Aktualna oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz bez znajomości języka w fabryce samochodów na produkcji. Zatrudnienie w Kolonii przy montażu na linii produkcyjnej. Pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie w mieście.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 1800 euro miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • praca w fabryce na produkcji samochodów
  • stanowisko typowo produkcyjne przy taśmie, osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za montaż elementów z użyciem różnego rodzaju narzędzi
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości oraz raportowanie błędów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • zręczność, sprawność fizyczna
  • chęć do udziały w darmowym kursie językowym na miejscu
  • dokładność, solidność, rzetelność
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • ubezpieczenie pracownicze
  • udział w bezpłatnym kursie języka niemieckiego
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę z dostępem do pakietu socjalnego
  • urlop zgodnie z umową
  • opcja skorzystania z wynajmu pokoju w cenie 250 euro lub małego, samodzielnego mieszkania za 400 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem:  produkcja-samochodów-koln8/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-aut-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 10057b34a2b3b8ef

ilość wszystkich wyświetleń: 2178, dzisiaj: 1