10,45 € brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca pakowanie czekolad od zaraz w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 grudnia 2021 00:53

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu czekolad. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 10,45 € brutto na godz. + 5 € netto diety za każdy dzień roboczy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 25.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne pakowanie wyrobów czekoladowych;
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu;
  • chęć pracy na trzy zmiany oraz w wybrane weekendy.

Oferujemy:

  • umowę podpisywaną z niemieckim pracodawcą;
  • zatrudnienie od zaraz na dłużej;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych + 25% oraz za pracę w niedzielę +50%;
  • pracę również dla par;
  • pomoc przy tłumaczeniu dokumentów;
  • zakwaterowanie;
  • stałą pomoc ze strony agencji;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: htttp://bit.do/czekolady-pakowacz

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekolad-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 4261b76c5830db1