11,25 €/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca 2019 przy pakowaniu zegarków od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 marca 2019 01:33

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie 2019 w Kolonii przy pakowaniu zegarków oraz biżuterii. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 3

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości produktów oraz biżuterii i pakowaniem produktów
  • obowiązkiem będzie włożenie każdej rzeczy do pudełeczka wyłożonego materiałem wraz z dokumentami – kartą gwarancyjną oraz certyfikatem autentyczności

Oczekiwania:

  • solidność, sumienność, staranność
  • zręczność
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dokładność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • gruntowne wdrożenie w obowiązki
  • opieka polskiego rezydenta na miejscu
  • pracę do podjęcia od zaraz za granicą
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji
  • darmowe przejazdy pomiędzy miejscem pracy a zakwaterowaniem
  • na miejscu zapewnione bezpłatnie zakwaterowanie na cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • arbeitbeiuns_marzec@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pz/k/03/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-zegarkow-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 2635c897a5f42fda

2 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca 2019 przy pakowaniu zegarków od zaraz Köln”

  1. DARIUSZ BALCER na 20 marca 2019 @ 14:08

    jak aktualna oferta prosze o kontakt 516623655

  2. Proszę o kontakt 015145656197