12,50 € brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca przy pakowaniu zegarków od zaraz w Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2021 01:46

Z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków przy pakowaniu zegarków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przeprowadzał dokładną kontrolę jakości zegarków;
  • zadaniem będzie także pakowanie produktów do kartonowych opakowań oraz dołączanie dokumentów.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • dokładność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu różnych spraw;
  • możliwość rozwoju;
  • pracę w nowoczesnym i monitorowanym zakładzie;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • szkolenie w języku polskim;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość brania zaliczek.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns@fastmail.com z podaniem numeru referencyjnego: pz/k/04/21

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-zegarkow-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 771607074cca7632