176 NOK/h brutto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka Norwegia praca Kopervik od zaraz na produkcji karmy dla zwierząt

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Kopervik
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2016 16:20

Aktualna oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji karmy dla zwierząt w fabryce z Kopervik. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca oczekuje dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Kopervik, Norwegia
Stawka godzinowa: 176 NOK na godzinę brutto
Wakaty: 2
Termin: praca od 5go września, początkowo umowa zostanie podpisana na 3 miesiące

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę na produkcji karmy dla zwierząt przy przygotowywaniu mieszanek zgodnie z zachowaniem proporcji
  • pracownik będzie przydzielony do obsługi maszyn, pakowanie, kontroli jakości produktu a także prace porządkowe

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie poparte referencjami
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • bezproblemowa znajomość jednostek miar i wag
  • szybkie liczenie w pamięci

Zapewniamy:

  • przeszkolenie z zakresu BHP
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, np. przy wyrabianiu numeru podatkowego, tłumaczeniach czy założeniu konta bankowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • przez pierwsze 3 miesiące pracodawca zapewnia i częściowo opłaca zakwaterowanie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

  • ArbeidNyheter@yahoo.no z dopiskiem w tytule: produksjonsarbeider/09/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-przy-produkcji-karmy-dla-zwierzat-bez-znajomosci-jezyka-kopervik/

ID ogłoszenia: 36657c6b733e292d