163,80 NOK brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz pakowanie przekąsek w Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 01:07

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w fabryce z Bergen dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 163,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych;
  • zadaniem pracownika będzie ręczne pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości, a także obsługiwanie linii produkcyjnej itp.;
  • praca powtarzalna.

Wymagania:

  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • płatny urlop;
  • strój służbowy;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • norweską umowę o pracę;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pełny wymiar godzin;
  • ubezpieczenie robocze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pp/06/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-bergen-2021/

ID ogłoszenia: 13760d0a87ddb744