173 NOK/h brutto

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Opublikowany: 1 czerwca 2020 03:09

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Sandefjord przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie kosmetyków do pudełek kartonowych
  • jest to nieskomplikowana i powtarzalna praca nie wymagająca specjalnych zdolności

Wymagania:

  • zręczność
  • wysoka motywacja
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, pracowitość
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • na miejscu pełne wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę na pełny etat
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • płatny urlop
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 4000 do 5000 NOK miesięcznie/os
  • na start kartę do telefonu oraz słowniczek

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania aplikacji mailowo, na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk09/006/2020

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-w-sandefjord/

ID ogłoszenia: 5315ed2478d9d589