do uzgodnienia

Bez znajomości języka Norwegia praca Oslo na produkcji przy montażu zabawek

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2015
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2015 04:12

Oferta tymczasowej pracy w Norwegii na produkcji przy montażu zabawek z tworzyw sztucznych od września 2015. Ogłoszenie z Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: wrzesień 2015

Liczba wakatów: 8

Czas trwania umowy: ok 3 miesiące

Obowiązki:

  • montaż zabawek wykonywanych z elementów z tworzyw sztucznych
  • kontrola jakości
  • obsługa taśmy produkcyjnej
  • dbanie o porządek
  • zadania wykonywane będą ręcznie albo za pomocą elektronarzędzi

Wymagania:

  • przy 8 osobach zatrudnianych – 2 muszą dobrze porozumiewać się w języku angielskim
  • umiejętność utrzymywania porządku na miejscu pracy
  • zdolność do pracy zespołowej
  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy od września na minimum 3 miesiące
  • atutem będzie posiadanie doświadczenie w pracy przy montażu – składaniu elementów
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • pracę tymczasową w okresie wzmożonej produkcji przedświątecznej
  • gruntowne szkolenie stanowiskowe
  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • dla chętnych możliwość zorganizowana płatnej opcji wynajęcia pokoju

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem: nw/039/15

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-produkcji-montazu-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 6455d6f8706a9dc

ilość wszystkich wyświetleń: 1376, dzisiaj: 1

4 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka Norwegia praca Oslo na produkcji przy montażu zabawek”

  1. Czy mogła bym prosić o jakiś nr kontaktowy? Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy.

  2. Witam
    Wraz z żoną szukamy pracy w Norwegii aby zamieszkać tam na stałe. Proszę o kontakt pod mailem andrzej.cichonczyk@gmail.com lub 510-077-907
    pozdrawiam

  3. Gotowi na wyjazd od zaraz na 6 września 2015 @ 12:03

    Witam! Ja wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani na wyjazd do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt na e-mail nprzybyl93@interia.eu lub pod numer tel. 721612421. Pozdrawiam