173 NOK brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca przy pakowaniu kosmetyków od zaraz w Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Długość umowy: czas określony z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2021 00:50

Pracodawca z Sandefjord szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków;
  • wykonywanie prac na dziale pakowania – przeprowadzanie kontroli jakości produktów, składanie pudełek, obsługiwanie różnych urządzeń, a także paletowanie produktów;
  • łatwa, ale powtarzalna praca.

Wymagania:

  • zmotywowanie do osiągania zamierzonych wyników;
  • zdyscyplinowanie;
  • sprawność manualna;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • płatny urlop;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK na mc;
  • darmowy pakiet startowy – kartę do telefonu z Internetem, słowniczek oraz poszewkę na pościel;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w Gdańsku z przedstawicielem.

CV w języku angielskim należy wysłać na adres e-mail: palitelig@postpro.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk01/04/2021

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-2021-sandefjord/

ID ogłoszenia: 63660797607bdbb6