115 DKK/h

Bez znajomości języka od zaraz praca Dania przy recyklingu Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 03:16

Oferujemy zatrudnienie w Kopenhadze dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów na taśmie produkcyjnej. Dania praca od zaraz przy recyklingu.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Miejsce: Kopenhaga, Dania

Zarobki: 115 DKK/h

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmie przy sortowaniu odpadów ze względu na surowce z jakich pochodzą
  • śmieci są już wstępnie przesortowane i w miarę czyste
  • wymagana praca zgodnie z zasadami BHP w odpowiednim uniformie i środkach ochrony osobistej

Oczekiwania:

  • wytrzymałość na warunki pracy w sortowni
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w podobnej pracy
  • wysoka motywacja
  • możliwość pilnego wyjazdu do Danii

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie wprowadzające
  • uczciwe warunki i dobre zarobki
  • zatrudnienie od zaraz
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • legalna umowa o pracę na duńskich warunkach
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 004/11/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 790564e4c1f73d07

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka od zaraz praca Dania przy recyklingu Kopenhaga”

  1. kierowca kat bc zawod kierowca mechanik pracownik budowlany bardzo sprawny fizycznie moge wyjechac od zaraz