9,50 - 11,50 GBP brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Anglii na magazynie AGD od zaraz Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 lutego 2023 01:23

Przy zbieraniu towaru poszukiwani od zaraz magazynierzy do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Milton Keynes bez znajomości języka na magazynie hurtowni AGD. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Milton Keynes.

Wynagrodzenie: 9,50 – 11,50 GBP brutto na godz. w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na palety dla sklepów z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego;
  • rozładowywanie dostaw;
  • przygotowywanie oraz pakowanie wysyłek dla klientów indywidualnych;
  • rozmieszczanie towaru w obrębie magazynu.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • przynajmniej pół roku doświadczenia jako order picker;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • pozytywne nastawienie;
  • bezkonfliktowość;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia za pośrednictwem agencji;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 60 GBP na tydzień – potrącane z wynagrodzenia;
  • możliwość brania nadgodzin i pracy na zmianie nocnej, które są dodatkowo płatne.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: uk.employment@europe.com z podaniem tytułu: „hurtownia AGD MK 2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 77663e6ab0cd60a0