8,50-10/h GBP

Bez znajomości języka oferta pracy w Anglii przy pakowaniu kawy od zaraz Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 24 czerwca 2018 23:01

Zatrudnienie od zaraz w Bradford dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii z zakwaterowaniem zorganizowanym w komfortowych warunkach odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Bradford, Anglia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Umowa: Na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Pensja: 8,50 GBP na godzinę pracy dla osób bez języka i 10 GBP na godzinę pracy dla osób ze znajomością języka angielskiego

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac manualnych polegających na pakowaniu zestawów promocyjnych z kawy oraz gadżetu – głównie logowanego kubka lub spieniacza do mleka
  • pracownik kompletuje zestawy zgodnie z listą, składa pudełka, wypełnia i zamyka
  • do niektórych paczek należy dodatkowo dołożyć zabezpieczenia antykradzieżowe

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • pełne zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli zajdzie taka konieczność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zamieszkania w pełni wyposażonym, 2 pokojowym mieszkaniu – cena za tydzień to 50 GBP od osoby
  • wysokie zarobki
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnych danych kontaktowych, na adres:

  • red.dot@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie kawy Bradford 07/18”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-w-bradford/

ID ogłoszenia: 8545b2f4e39accb7