115 DKK za godz. brutto

Bez znajomości języka oferta pracy w Danii przy pakowaniu czekolady Randers

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Randers
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2014 11:50

Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz dla 2 pakowaczy na linii produkcyjnej. Oferta z Randers bez znajomości języka duńskiego przy pakowaniu wyrobów czekoladowych.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Dania, Randers
Wynagrodzenie: 115 DKK za godz. brutto

Zadania:
– pracownik będzie układać czekoladki w specjalne wytłoczki
– pakowanie wyrobów do opakowań plastikowych
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– języka angielski w stopniu dobrym
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego przy pakowaniu min. 2 lata
– chęć pracy po godzinach i w weekendy
– możliwość natychmiastowego wyjazdu
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– legalną pracę na duńskich warunkach
– zaliczkę po przepracowanym tygodniu
– zakwaterowanie w cenie 2500 DKK za miesiąc
– dobre warunki pracownicze
– szkolenia wdrażające

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim na maila: scandiworkers@email.com w tytule proszę wpisać: produkcja czekolady Randers.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-dania-na-produkcji-pakowanie-czekoladek-od-zaraz-randers-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 1035480253a0daa1