9,87 euro/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji kanapek, wrapów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2018 00:48

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Holandii od zaraz na produkcji kanapek oraz wrapów. Zatrudnienie dla chętnych również bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,87 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w zakładzie na produkcji spożywczej przy przygotowywaniu przekąsek i szybkich dań gotowych – kanapek, wrapów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie w obowiązki
  • dostępność na przynajmniej 2 miesiące
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • wypłacanie pensji raz na tydzień
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie płatne dodatkowo 22,50 euro na tydzień
  • zakwaterowanie to koszt 91 euro za tydzień
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego za pracę w weekendy oraz w systemie zmianowym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-i-tortilli/

ID ogłoszenia: 8075a68c0814094b

ilość wszystkich wyświetleń: 121, dzisiaj: 1