10,12 euro/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii przy pakowaniu czekolady Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Opublikowany: 19 lipca 2018 00:25

Oferta do pracy w Holandii przy pakowaniu tabliczek czekolady i innych wyrobów. Ogłoszenie 2018 ze Zwolle dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz czekolady

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: okolice Zwolle, Holandia

Pensja: 10,12 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce produkcyjnej przy pakowaniu tabliczek czekolady
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie nieskomplikowanych zadań przy taśmie produkcyjnej
  • w pierwszym tygodniu pracy osoba zatrudniona będzie miała zorganizowane szkolenie pracownicze

Wymagania:

  • wysoka motywacja do podjęcia takiej pracy
  • dostępność od zaraz
  • elastyczność

Oferujemy:

  • opcja podjęcia pracy na dłużej
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • możliwość pobrania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • pensje wypłacane terminowo
  • profil internetowy umożliwiający łatwe pobieranie dokumentów – pasków, rozliczeń
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie firmowe w pełni wyposażonym mieszkaniu z dostępem do internetu
  • przejazd do pracy
  • tanie obiady w firmowym barze

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=517&ref=

ID ogłoszenia: 4745b4f815962cfa