€ 12,19/h brutto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lutego 2019 01:12

Aktualna propozycja zatrudnienia w Bremen na produkcji kanapek. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,19 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie kanapek w procesie produkcyjnych
  • do zadań należeć będzie obsługa linii produkcyjnej, składanie kanapek, przygotowywanie składników, pakowanie, utrzymywanie czystości itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodzielność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • duża dokładność
  • sumienność
  • posiadanie aktualnej książeczki ze stacji sanitarno-epidemiologicznej

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • wysokie zarobki
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-kanapek-wrapów/02/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 7975c59fb5273197

ilość wszystkich wyświetleń: 717, dzisiaj: 2