11,50-13 euro brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja czekolady Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 14:44

Możliwość zatrudnienia od zaraz w fabryce z Dortmundu dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji czekolady dla 4 Polaków. Na miejscu zapewnione jest pełne wsparcie zapewnione przez polskojęzycznego współpracownika.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Pensja:

  • osoby bez języka – 11,50 euro brutto na godzinę
  • osoby z językiem – 13 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska:

  • prace produkcyjne związane z wyrobem masy czekoladowej, pakowania oraz magazynowania wyrobów
  • główne zadania przydzielane są zgodnie z predyspozycjami pracowników i polegają między innymi na przygotowywaniu masy, obsłudze maszyn, przeprowadzaniu kontroli jakości

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • punktualność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • wsparcie koordynatora Polaka, zapewnione na miejscu
  • bezpłatne zapewnione zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • dla pracowników aspirujących do wyższych stanowisk możliwość awansu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na adres dostępny poniżej:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Od zaraz produkcja czekolady, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 11258e4c2d78675d

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja czekolady Dortmund”

  1. jandelimata7 na 11 kwietnia 2017 @ 13:53

    Jestesmy zainteresowani panstwa ofertom w 2 osoby . Mozliwosc wyjazdu od zaraz. Kontakt 667933457 lub661740246