158/h NOK brutto

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu lodów Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 11 maja 2020 02:08

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w fabryce lodów z Oslo dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu art. mrożonych na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Start: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Umowa: na pół roku

Wynagrodzenie: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca produkcyjna w fabryce lodów
  • obowiązkiem będzie manualne pakowanie wyrobów przy linii produkcyjnej
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz na pół roku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • przestrzeganie bardzo surowych norm BHP – pracownik nie może mieć sztucznych rzęs, włosów, paznokci, mocnego makijażu, konieczne jest stosowanie odzieży bezpiecznej – czepków, fartuszków, rękawiczek
  • mile widziane doświadczenie
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • odzież roboczą
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na pół roku
  • wdrożenie w obowiązki i pełne szkolenie przeprowadzone w języku polskim
  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3800 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez formularz dostępny poniżej z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

Link do formularza: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-lodow-bez-znajomosci-jezyka-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 8615eb7d6c9256a3