198,20 NOK brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii pakowanie perfum od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 lipca 2022 00:32

Propozycja podjęcia bez znajomości języka pracy w Norwegii 2022. Zatrudnienie od zaraz w Oslo dla pakowaczy przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 198,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac manualnych przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie składanie opakowań kartonowych i wkładanie do nich flakonów perfum.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • punktualność;
  • dostępność od zaraz;
  • dokładność;
  • precyzyjność;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • spostrzegawczość.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach pracowniczych;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pełny etat;
  • urlop wypoczynkowy;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 062/2022″

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów w wysokości około 300 NOK zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Umowa będzie podpisywana w Szczecinie.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo/

ID ogłoszenia: 89062deb7518f05c