do uzgodnienia

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie elektroniki Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 9 grudnia 2019 02:36

Propozycja zatrudnienia na magazynie logistycznym z Tilburga dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu, przeliczaniu sprzętu elektronicznego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Tilburg oraz Waalwijk, Holandia

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako order picker na magazynie logistycznym który zajmuje się dystrybucją marek Apple i Dell
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sortowanie, przeliczanie, pakowanie towarów oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • pracownik przeprowadza kontrolę jakości
  • obsługa wózków widłowych typu EPT

Oczekiwania:

  • mile widziana aczkolwiek nie wymagana znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do obowiązków
  • duża dokładność, zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie aktualne zamieszkanie w Waalwijk oraz Tilburgu
  • dostępność od zaraz na dłużej

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki oraz liczne dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie administracyjno-kadrowe
  • do 6 euro dziennie zwrotu za przejazd do pracy
  • przyjazną atmosferę
  • opcja podjęcia pracy w Holandii dla par
  • zatrudnienie w firmie logistycznej obsługującej znane marki

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny pod numerem: +48778881217

Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: www.pracuj.pl/praca/order-picker-w-magazynie-artykulow-przemyslowych-holandia-tilburg-i-waalwijk,oferta,7218549

ID ogłoszenia: 2465deccf5083946