156,60 NOK brutto/h

Bez znajomości języka pakowanie ciastek Norwegia praca od zaraz Lillehammer 2022

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 grudnia 2021 00:50

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Lillehammer bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie ciastek przy taśmociągu;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, naklejanie etykiet;
  • wykonywanie prostych zadań przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • strój roboczy;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z dopiskiem „pakowanie ciastek Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-ciastek-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 75261c9cd196b956