9,60 GBP/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Anglia dla par od zaraz na produkcji pizzy Birmingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 03:10

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji pizzy. Zapewniamy zatrudnienie w firmie z Birmingham dla par bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9,60 GBP na godzinę pracy brutto + bezpłatne zamieszkanie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na 6 mcy z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie układanie ciasta na blacie, porcjowanie składników, smarowanie sosem blatów, dbanie o wysoką jakość, obsługa prostych urządzeń, pakowanie i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • osoby aktualnie przebywające w UK mają pierwszeństwo w procesie rekrutacyjnym

Zapewniamy:

  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych a także w weekendy, płatne +50% stawki podstawowej
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane niedaleko zakładu pracy
  • opieka rezydenta polskojęzycznego i wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • dla par wspólne zamieszkanie
  • pensje wypłacane terminowo co tydzień
  • brytyjskie warunki zatrudnienia i pracę poprzez agencję pośrednictwa

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres poniższy:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja pizzy Birmingham 19/08/20”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 4895f42f63b9dcc5

ilość wszystkich wyświetleń: 870, dzisiaj: 2