9,60 GBP brutto/h

Bez znajomości języka praca Anglia dla par od zaraz produkcja pizzy w Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 26 stycznia 2022 00:18

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla par na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Birmingham także bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w pozycji stojącej przy taśmie;
  • zadaniem będzie układanie składników na blacie ciasta;
  • przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów;
  • pakowanie gotowych już produktów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • bezkonfliktowość;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • preferowane zgłoszenia od osób, które już są w UK.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia;
  • pracę za pośrednictwem agencji;
  • wypłatę wynagrodzenia raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie – możliwość wspólnego zakwaterowania dla par;
  • wsparcie polskiego rezydenta przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość brania nadgodzin oraz pracy w weekendy, które są płatne +50% stawki podstawowej.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: red-dot@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „Produkcja pizzy Birmingham 01/02/22”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-birmingham/

ID ogłoszenia: 22761f025c527970