8,80-10,50 GBP/h

Bez znajomości języka praca Anglia 2018 dla par produkcja telewizorów LCD Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 5 marca 2018 00:17

Oferta pracy w Anglii 2018 do podjęcia od zaraz dla par. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego na produkcji przy montażu telewizorów LCD w fabryce z Leeds UK. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Wynagrodzenie: osoby z językiem 10,50 GBP na godzinę pracy, kandydaci bez języka 8,80 GBP na godzinę pracy brutto

Miasto: Leeds, Anglia

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca manualna polegająca na składaniu/skręcaniu części telewizorów LCD
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej
  • przeprowadzanie kontroli jakości bezpośrednio przed pakowaniem
  • pakowanie gotowego produktu wraz ze wszelkimi komponentami

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na okres minimum 3 miesięcy
  • mile widziana znajomość języka
  • zdolności manualne
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji elektroniki
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • możliwość pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • zamieszkanie płatne w cenie 180 GBP miesięcznie od osoby a 250 GBP od pary
  • opcja pracy w godzianach nadliczbowych
  • dodatki za pracę po godzinach
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia w oparciu o stałą umowę
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane na czas

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłane zgłoszenia mailowo, na adres:

  • jobs-4You@englandmail.com z dopiskiem w nagłówku: „produkcja LCD Leeds + imię i nazwisko″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-na-produkcji-telewizorow-lcd-bez-jezyka-w-fabryce-z-leeds-2018/

ID ogłoszenia: 1335a9baa1a3bbbd

ilość wszystkich wyświetleń: 1657, dzisiaj: 1