do ustalenia

Bez znajomości języka praca Anglia dla par przy pakowaniu dań Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 czerwca 2015 01:11

Oferta pracy w Anglii dla pakowaczy bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Ogłoszenie z Birmingham od zaraz dla par przy pakowaniu dań mrożonych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– kontrolowanie jakości wyrobów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– zajmowanie się pakowaniem produktów mrożonych
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– wcześniejsze prace na stanowisku produkcyjnym przy pakowaniu będą ogromnym atutem
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– samodzielne wykonywanie zadań
– znajomość języka angielskiego jest mile widziana
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:
– zatrudnienie również dla par
– początkowo próbny okres zatrudnienia z możliwością podpisania umowy stałej
– szkolenia w pierwszych dniach
– na miejscu obecny jest polski koordynator
– po tygodniu pracy możliwość odebrania zaliczki
– pracę w sprawdzonej firmie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: jobs4u@englandmail.com z tematem: pakowanie dań gotowych Birmingham 07/2015.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-dla-par-bez-jezyka-birmingham-pakowanie-dan-mrozonych/

ID ogłoszenia: 981557226ab965ec

5 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Anglia dla par przy pakowaniu dań Birmingham”

  1. Pakowanie dań gotowych Birmingham 07/2015 na 8 czerwca 2015 @ 16:09

    Dzień dobry. Jestem z koleżanką zainteresowana Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt.

  2. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą, mam doświadczenie w pracy na produkcji interesuje mnie wyjazd na stałe wraz z moją narzeczoną.

  3. Witam, jestem bardzo zainteresowana pracą. Jestem osobą bardzo sumienną i pracowitą.

  4. Witam.
    jestem zainteresowany pracą

  5. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz ze swoją kobietą bardzo proszę o kontakt 533306081 lub 530966379.