9,00 GBP/h brutto

Bez znajomości języka praca Anglia od zaraz na produkcji lodów fabryka z Portsmouth UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Portsmouth
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 maja 2020 02:52

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Anglii od zaraz na produkcji lodów. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Portsmouth dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 7

Umowa: do końca lipca 2020

Pensja: 9,00 GBP na godzinę pracy brutto + dodatek za pracę w warunkach chłodniczych w wysokości 6 GBP za dzień roboczy

Lokalizacja: Portsmouth, Anglia

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym w trakcie okresu urlopowego
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wypełnianie wszelkich prac zlecanych przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dostępność minimum do końca lipca 2020
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • zdolność do pracy w zespole
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • opcja pracy w nadgodzinach
  • uniform służbowy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opcja przedłużenia zatrudnienia u pracodawcy brytyjskiego

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • greatjob2020@fastmail.co.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja lodów Portsmouth 2020”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-przy-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-w-portsmouth/

ID ogłoszenia: 2475ec8fafc06fec