9,50 - 10,00 GBP brutto/h

Bez znajomości języka praca Anglia przy pakowaniu przekąsek od zaraz w Londynie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 9 lipca 2022 00:40

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy linii produkcyjnej. Zatrudnienie w fabryce z Londynu przy pakowaniu przekąsek bez języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz. z zakwaterowaniem albo 10,00 GBP brutto na godz. bez zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w pozycji stojącej;
  • wykonywanie zadań na ostatnim etapie produkcji, czyli przy pakowaniu słonych przekąsek do kartonów;
  • w fabryce produkuje się chipsy, paluszki, chrupki oraz mi8eszanki orzechów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności;
  • dostępność na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy przy ruchomej taśmie;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziana znajomość HACCP oraz ISO 22000.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie dla najlepszych pracowników;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • strój roboczy;
  • przeszkolenie na miejscu przeważnie z zakresu BHP oraz HACCP.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „przekąski Londyn 2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-londyn-2022/

ID ogłoszenia: 34062c85127b1fd3