25 500 CZK brutto/mc

Bez znajomości języka praca Czechy dla par produkcja klimatyzacji od zaraz w Libercu

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Liberec
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 czerwca 2021 00:06

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Libercu bez znajomości języka dla par na produkcji klimatyzacji oraz jej części do samochodów osobowych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Liberec.

Wynagrodzenie: 25 500 CZK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca przy linii produkcyjnej;
  • prosty montaż;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • wykonywanie zadań przy produkcji komponentów do klimatyzacji;
  • praca odbywa się w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bonus obecnościowy;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • dodatek do obiadów w firmowej stołówce oraz do dojazdów do pracy;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • możliwość otrzymania grafiku zmian na 6 miesięcy;
  • zatrudnienie również dla par;
  • pracę w czystym i nowoczesnym miejscu;
  • możliwość skorzystania ze strefy relaksu na produkcji;
  • czeska umowę o pracę oraz czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: weronika.menet@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 463

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/operator-produkcji-w-libercu-2/

ID ogłoszenia: 22060b4dae879020