25000 CZK + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Czechy od zaraz na magazynie kosmetyków Brno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 listopada 2018 00:37

Hurtownia kosmetyczna z Brna oferuje od zaraz zatrudnienie na magazynie przy zbieraniu zamówień. Czechy praca bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Lokalizacja: Brno, Czechy

Pensja:

Umowa: od zaraz do 22 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zatrudniony na magazynie kosmetycznym w roli orderpickera
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie produktów, pakowanie, przygotowywanie do wysyłki
  • pracodawca może zlecić pracę na taśmie
  • pracę wykonuje się w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • chęć do nauki
  • szybkość, zwinność
  • gotowość do podjęcia pracy w Czechach od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • praca od zaraz do 22 grudnia 2018 z opcją zmiany i przejścia do innego pracodawcy
  • przyjazne zadania w czystej i cichej halo produkcyjnej
  • zatrudnienie na pełny etat – po 8 godzin dziennie w systemie zmianowym
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w weekendy
  • umowę czeską
  • gruntowne szkolenia
  • atrakcyjne zarobki – możliwość zarobienia od 17445 do 20890 CZK miesięcznie netto
  • możliwość podjęcia pracy również dla par
  • przejazdy do pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie niedaleko Brna, pracodawca zapewnia dobry standard
  • wsparcie rezydenta
  • przejazd do Czech z Katowic

 Aplikacja:
Zainteresowani, proszeni są o kontakt mailowy lub telefoniczny. Dane poniżej:

  • agnieszka.glowacka@manuvia.com
  • +48 537905601

źródło: https://manuvia.pl/oferta/orderpicker-w-brnie/

ID ogłoszenia: 2715be82d7af3665