25000-35000 CZK brutto/mc

Bez znajomości języka praca Czechy od zaraz na produkcji opon samochodowych w Pradze

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Praga
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2021 01:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji opon samochodowych. Zatrudnienie w Pradze dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Praga.

Wynagrodzenie: 25 000 – 35 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie maszyn, które są wykorzystywane do montowania opon;
  • praca przy produkcji opon rolniczych oraz budowlanych;
  • praca o charakterze fizycznym.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna, gdyż waga niektórych opon to 60 kg;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • przeciętne wynagrodzenie to 3 750 – 4 05 PLN netto na mc, a po przeszkoleniu jest to 4 700 – 5 100 PLN netto na mc;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • 3 600 PLN bonusu adaptacyjnego;
  • 3 420 PLN bonusu rocznego;
  • możliwość kupienia posiłku w firmowej stołówce w cenie 6 – 10 PLN;
  • zakwaterowanie – 10 min. pieszo od miejsca pracy;
  • 25 dni urlopu;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • dojazd z Katowic do Czech.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

aneta.kauf@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/praca-czechy-praga-produkcja/

ID ogłoszenia: 483611152712ce0a