128 DKK/h brutto

Bez znajomości języka praca Dania od zaraz na produkcji jogurtów Kopenhaga 2020

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2020 02:04

Fabryka jogurtów z Kopenhagi zatrudni od zaraz osobę także bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Danii dla Polaków na produkcji spożywczej. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu w pełni wyposażonych mieszkaniach.

Stanowisko: pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Pensja: 128 DKK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • utrzymywaniu porządku na stanowisku pracy
  • wspieranie prac produkcyjnych – pakowanie, kontrola jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych itp.
  • przestrzeganie wysokich norm BHP – stosowanie maseczek, czepków, fartuchów, rękawiczek, nie posiadanie sztucznych rzęs, włosów, paznokci czy mocnego makijażu, odpowiednie odkażanie obuwia przed wejściem na halę itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • zaangażowanie, sumienność
  • umiejętność wykonywania pracy zespołowej
  • brak nałogów
  • solidność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta przez cały okres zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy duńskiej
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 2500 DKK miesięcznie

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/16/20

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker2020@mail-online.dk

ID ogłoszenia: 2955e70c7a5d3792

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Dania od zaraz na produkcji jogurtów Kopenhaga 2020”

  1. jarekgebka na 29 marca 2020 @ 15:20

    Jestem zainteresowany praca od zaraz, szukam pracy z zakwaterowaniem, przebywam obecnie w Danii, jarek.g86@wp.pl, tel. 607062674 lub nr duński +45 50180430