od 156 DKK/h brutto

Bez znajomości języka praca Dania przy produkcji zabawek od zaraz Odense 2021

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 10 lipca 2021 01:32

Od zaraz fabryka zabawek z Odense poszukuje kandydatów do pracy w Danii przy produkcji zabawek. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka przy montażu elementów z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 156 DKK na godzinę pracy brutto

Miasto: Odense, Dania

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa, ale powtarzalna praca przy linii produkcyjnej zabawek z tworzyw sztucznych
  • pracownik będzie zajmował się składaniem/montażem elementów, dbaniem o wysoką jakość, poprawkami, pakowaniem
  • inne zadania mogą być zlecane przez kierownika zmiany na bieżąco

Oczekiwania:

  • pełna mobilność będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • samodyscyplina
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy duńskiej
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • na miejscu pracodawca zapewnia możliwość skorzystania z taniego kursu językowego w siedzibie firmy
  • płatne zakwaterowanie, zorganizowane na miejscu w cenie 3500 DKK od osoby

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/30/21

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker-praca@post-online.dk

ID ogłoszenia: 83460df9c02e12e3

ilość wszystkich wyświetleń: 879, dzisiaj: 1